top of page

שאלות ותשובות

האם אתה מלמד גם מתחילים?

בהחלט ואשמח להיות זה שיכיר לכם את עולם הגיטרה. במשך השנים עיצבתי שיטת לימוד יעילה ומסודרת היטב כך שאתם תהנו מהנגינה ומהגיטרה כבר בשיעורים הראשונים ותקבלו כלים שימושיים שייקדמו אתכם בדרך המהירה והיעילה ביותר.

כמה זמן לוקח עד שלומדים לנגן וכמה שיעורים צריך לקחת?

אפשר ללמוד לנגן שיר או שניים בצורה יפה ובסיסית כבר אחרי 2-3 שיעורים. זה תלוי בתלמיד/ה עצמו/ה בהתאמה לכמות האימון בבית, ההתמדה בהגעה לשיעורים ובכישרון המוזיקלי והלימודי. לוקח בין חודש לחודשיים עד שלומדים לנגן בצורה בסיסית ויפה 3-5 שירים מוכרים ופשוטים. על הדרך תקבלו את הכלים ללמד את עצמכם שירים האינטרנט, יוטיוב וכולי. בשיעור הראשון נתחיל מללמוד שיר פופלרי שנבחר יחד מתוך האופציות המתאימות. בתחילת הדרך מומלץ לקחת שיעור בכל שבוע על מנת לייצר מומנטום ולהגיע לרמה בסיסית טובה. אך אין כל מחויבות לכמות או תדירות השיעורים בשום שלב.

אני מנגן/ת כבר זמן מה בגיטרה אבל כעת מרגיש/ה שעומד/ת במקום, האם תוכל לעזור לי להתקדם?

זו אחת הפניות השכיחות ביותר שאני מקבל. בהחלט אוכל לעזור ובשמחה. ניתן לסייע לכל אחד ואחת להשתפר. היכולת להתקדם תמידית קיימת אצל כולנו בכל תחום וזהו רק עניין של הדרכה נכונה. יש חומר רב אותו חשוב ללמוד והרבה נושאים וסגנונות. שיעורים טובים מזכירים מעין אימון ספורט אישי, וכשיש מאמן שדוחף אותנו קדימה ומוציא מאיתנו את המקסימום אנחנו תמיד נעשה יותר ממה שאנו מסוגלים לעשות בכוחות עצמנו.

 

האם אפשר לרכוש שיעור מתנה לחבר/ה?

בשמחה רבה ואפילו ישנו שובר מתנה חמוד שתוכלו להעביר לכל מי שתרכשו עבורו/ה את השיעור/ים.

Collings Guitar Artist Ran Ambar Cohen.JPG

האם כדאי לרכוש גיטרה עוד לפני השיעור הראשון?

אם טרם קניתם אז אמליץ לחכות. כלי נגינה צריך להיות נוח ומותאם לנו אישית וזה תלוי באיכות הכלי, מידותיו, הצליל שלו ועוד. לכל אחד/ת מאיתנו יתאים כלי קצת שונה בשל גודלנו הפיזי השונה, גודל הידיים ועוד מגוון סיבות. בשיעור הראשון תנסו את הגיטרות השונות אצלי ותקבלו הבנה בסיסית על ההבדלים בינהן ונגבש יחד החלטה איזה סוג גיטרה נכון לכם, וגם אם להתחיל ללמוד ולנגן- בקלאסית, אקוסטית או חשמלית. אשמח להמליץ ספציפית מה לרכוש ולקשר אתכם עם החנויות השונות על מנת לוודא שתבחרו את הכלי הכי טוב ונוח בהתאם לתקציב שלכם ולטעמכם האישי.

מה הרקע המוסיקלי שלך, השכלתך וניסיונך בלימוד?

תואר ראשון בהצטיינות BFA במוזיקה בת ימינו וג׳אז ב-City University Of New York. את שנת התואר הראשונה למדתי ב-New School University במנהטן. למדתי נגינה ומוזיקה אצל מורים וגיטריסטים מוכרים בארץ ובניו-יורק. עשר יחידות בגרות במוסיקה בתיכון והשתתפות בתכנית קיץ לנוער ב-Berklee College Of Music שבבוסטון. זכיתי ללמוד בכל המוסדות הללו ולקבל מלגות לימוד. ועם זאת הכי חשוב הניסיון של כ- 28 שנים בלימוד ועבודה עם מאות תלמידים בארץ ובחו״ל.  כמו כן ניסיון כגיטריסט, יוצר וזמר פעיל שמופיע, עובד ועבד עם אמנים מהשורה הראשונה כמו בית הבובות, אריק סיני, גלי עטרי, עדן בן זקן, שולי רנד, ירדנה ארזי ועוד. הקלטתי והוצאתי שני אלבומי סולו משיריי שלי ומופיע גם כאמן סולו. עוד פרטים עליי ניתן למצוא ב-אודות וב-שיעורי גיטרה.

היכן השיעורים?

השיעורים מתקיימים אצלי בכמה לוקיישנים בת״א צפון ישן ובגבעתיים או בקרית-אונו וגני תקווה. אינני מלמד בבית התלמידים. כמו כן ניתן לעשות שיעורים בזום וזה עובד מצויין עם תלמידות ותלמידים רבים מכל רחבי העולם.

כמה עולה שיעור?

.שיעור עולה 220₪ ואורכו 45 דקות

האם ניתן ללמוד ביחד עם עוד חבר/ה או בקבוצה ?

כן, ניתן ללמוד בזוגות או בקבוצות גדולות יותר של בין 3-5 איש.

עלות השיעור לכל תלמיד תקבע בהתאם לגודל הקבוצה.

IMG_4637.jpg

על הבמה עם גלי עטרי והלהקה

צילום: שירלי אופטובסקי

bottom of page